atytarenko: (Default)
[personal profile] atytarenko
...витратив майже годину свого життя і прослухав усе. Протягом прес-конференції Трамп неодноразово критикував Путіна, переважно в контексті того, що Обама допустив зневажливе ставлення до США з боку такої людини, а це - ганьба. Стосовно Криму (1:20:21 в цьому файлі: https://www.youtube.com/watch?v=HGHWou0h1kk&spfreload=10 , власне прес-конференція починається десь з 33Ї хвилини) на запитання щодо визнання Криму російською теритопією він побіжно сказав (у коректному перекладі) "Ми вивчимо це". Тобто остаточної відповіді немає. Хотілося б іншого, але зважаючи на на проголошені плани повної ревізії системи угод США цього годі чекати. Я особисто думаю що пом'якшення американської політики щодо Росії, включно з конфліктом у Донбасі, не буде. Це не в інтересах США. Більше того, поки що чітко проглядається намір поставити Путіна на місце.
При цьому треба розуміти, що поки Трамп вибори виграє. Останнє (за середу) опитування дає 47:40 на його користь. з'їзд Демократичної партії був провальним. Декілька делегацій, включно з Каліфорнією, просто вийшли з залу перед промовою Біла Клінтона.
Тобто: ми маємо вірогідного майбутнього Президента США, який не має остаточної політики щодо Криму, але має намір її розглянути. За таких умов найгірше, що можна зробити для України - це влаштувати полювання на Трампа. Не треба дратувати можливого майбутнього Президента США. Те саме стосується і полювання на Ґіларі. Я закликаю утриматись від того, щоб брати будь-який бік принаймні доти, доки позиції не будуть остаточно визначені. А краще взагалі не лізти у справу в якій нічого не розумієш.
Це досить складне питання, доречі. Наприклад, брати Ґіларі вели бізнес з другом Лужкова Асланом Абашидзе, а Трамп - з Саакашвілі. І з Путіним не все просто - згадаймо раптове звільнення адмірала Кравчука або недавній обшук у Бєльямінова. Це взагалі для "гурманів" штучка.
Треба також зважити на те, що переважна більшість українських ніби прозахідних політиків так чи інакше пов'язані з американськими Демократами. Наприклад Гапко, Сергій Лєщенко, та й інші навіть брали гроші у Демократичних інституцій. Ситуація Демократів і глобалістів зараз така, що вони просто змусить цих людей нападати на Трампа, та вони і самі будуть охочі - бо з приходои Трампа струмочок всохне. Немиря, доречі, також був на конгресі у Демократів, хоча це зовсім інша історія.
Тобто: якщо не ототожнювати Сергія Лєщенко з Україною, то треба мовчечки чистити кулемета, бо до інагурації ще майже пів року.  Росія зараз небезпечна як ніколи.
І щодо Манафорта. Він був радником не лише у Януковича, Мабуту, Савімбі і Маркоса, а і у Джеральда Форда, Рональда Рейгана, обох Бушів, Боба Доула і Джона Макейна. Тобто це - консервативний політичний найманець, який представляє себе, а не якихось політиків. Принаймні він може знайти Київ і Донецьк на карті, а це вже чимало. Не так все погано як на те скидається.

From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Profile

atytarenko: (Default)
atytarenko

September 2017

S M T W T F S
     12
34 56789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Oct. 17th, 2017 01:56 am
Powered by Dreamwidth Studios